Suur iidol Schwarzenegger osutus kaugeks sugulaseks!

 

Kulturist Marek Kalmus teatas Facebookis pommuudise: nimelt selgunud sellesuvisel suguvõsa peol, et Arnold Schwarzenegger on tema kauge sugulane.
 
Kalmus kirjutas Facebookis, et hõimlaste kokkusaamisel oli kohal üks austerlane, kes osutus Schwarzeneggeri tädipojaks. Ka kuulus USA näitleja Arnold Schwarzenegger on sündinud Austrias.
"Veresugulusest on asi väga kaugel. See niinimetatud sugulaseks olemine on ikka kauge ringi ja kaarega," tunnistab Marek Kalmus Õhtulehele. "Minu ühe õe mehe kauge sugulane, kes on pärit Austriast, on sugulane Arnoldiga."
 
 
 
Marek Kalmuse õde sai kaugest hõimlussidemest Schwarzeneg-geriga teada juba suvel, kuid Kalmus ise alles mõni päev tagasi. "Kus see täpselt arutlusel oli, kas sellesuvisel suguvõsa kokkutulekul või õe sünnipäeval, kus ka see austerlane oli, ei saanudki aru. Minu jaoks oli uudis ise juba nii palju põrutav, et mingi sugulaseks olemise jada mind ei huvitanudki," lausub Kalmus.
 

Täpset sugupuud ta joonistama ja uurima hakata ei kavatse, sest äkki selgub ikkagi, et asi on hõimlusest Schwarzeneggeriga väga kaugel – ja oh siis seda pettumust! "Las jääda mulle see ilus teadmine, et iidol osutus kaugeks sugulaseks," muigab Kalmus.

Just tänu Arnold Schwarzeneggerile jõudis Marek Kalmus 23 aastat tagasi kulturismi juurde. "Pärast seda, kui olin näinud ühte filmi, kus ta mängis, olin juba järgmisel päeval jõusaalis. Ja olen jäänud sinna siiani," räägib kulturist.