Schwarzeneggeri armuke lahutas abielu

 

Arnold Schwarzeneggeri abieluvälise poja Josephi ema läks oma mehest lahku.

 

 

Madinatähe ja endise California kuberneri pere kauane majapidajanna Mildred Patricia Baena (50) andis juba neli aastat tagasi sisse avalduse, et tema ja Rogelio de Jesus Baena abielu lahutataks. Ent naine sai lahutuse alles nüüd. Ametlikult kestis abielu 14 aastat.

 

Mullu selgus, et Mildredi 14aastase poja isa on musklimees Arnold ise. "Terminaatori" täht oli lapse sigitamise ajal pealtnäha pilvitult õnnelikus abielus teleajakirjanik Maria Shriveriga. Maria ja Mildred olid ühel ajal rasedad: Shriver tõi oma noorema poja Christopheri ilmale 1997. aastal viis päeva enne Mildredi poja sündi. Kennedyte klannist pärit Marial polnud õrna aimugi, et poisike, kes nende majas tihti emale seltsi pakub, on Arnoldi niuete vili. Saades abikaasa jämedast ebalojaalsusest teada, andis 56aastane Shriver, kel on Arnoldiga kokku neli last, lahutuse sisse

.

Mildred Baena lahutuspaberid on kõnekad. Ehkki ta sünnitas poja Rogelioga abielus olles, märgistas ta kastikese "alaealisi lapsi pole". Seetõttu ei pea tema eksmees lapsele elatist maksma. Nüüdseks on teada, et Schwarzenegger on Mildredit ja nende ühist poega juba aastaid salamisi ülal pidanud.

 

Ehkki Maria ja Arnold elavad lahus, veetis kogu pere jõulupühad koos. Sahistatakse, et paarike on ära leppinud ning naine võib patustanud Schwarzeneggeri veel tagasigi võtta.