Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /data03/virt23706/domeenid/www.bonsuna.com/htdocs/kaubamaja/includes/functions/database.php on line 19

Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /data03/virt23706/domeenid/www.bonsuna.com/htdocs/kaubamaja/includes/functions/database.php:19) in /data03/virt23706/domeenid/www.bonsuna.com/htdocs/kaubamaja/includes/functions/sessions.php on line 102

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /data03/virt23706/domeenid/www.bonsuna.com/htdocs/kaubamaja/includes/functions/database.php:19) in /data03/virt23706/domeenid/www.bonsuna.com/htdocs/kaubamaja/includes/functions/sessions.php on line 102
Gakic 128 kapslit, aminohape - Aminohapped - TOIDULISANDID - Bonsuna.com Kauplus
Valuuta: 
 
Keeled: Eesti English Russian 

Ostukorvi sisu:
Ostukorvis tooteid  0 kaupa

Kaubagrupid
Soovitan sõbrale


Teavita teda antud tootest
SmartPOST
Hea alternatiiv Sinule, kes tahad paki kätte saada diskreetselt Sinule sobival ajal ja järjekorrata.
On-line kauplus » Avaleht » TOIDULISANDID » Aminohapped » » Gakic 128 kapslit, aminohape
€29.90
"Manninen Nutraceuticals Oy tooted on farmatseutilise puhtusega, mis garanteerib kvaliteetseima koostise, mida hetkel on võimalik saada."

GAKIC ehk glütsiin (G)-arginiin (A)- alfa-ketoisokaproaat (KIC) on teaduslikult testitud lihasväsimuse inhibiitor,(inhibiitor on aine või faktor, mis vähendab keemilise reaktsiooni kiirust või takistab reaktsiooni) mis suurendab anaeroobset toimivust keskmiselt 10,5% ja väsimuse lokaliseerimist keskmiselt 28%. Toote toime põhineb peamiselt ammoniaagi eemaldamisel organismist. GAKIC sobib suurepäraselt kõigi spordialadega tegelejatele.

Süsivesikute ja rasvade ainevahetuse tulemusena tekib vesi ja süsihappegaas, mida on vajaduse korral lihtne organismit eemaldada. Aminohapete ainevahetus on tunduvalt raskem, sest aminohapped sisaldavad lämmastikku, mille tulemusena tekib ammoniaak, mis omakorda on väga mürgine. Kuigi organismil on tõhusaid vahendeid, et ammoniaaki eemaldada. Kõige olulisem neist on maksas toimuv uureareaktsioon, kus ammoniaaagimolekulid (NH3) muutuvad uureaks ehk uriini-aineks. Uurea jõuab lõpuks neerudesse ja eritub välja uriinina.

Füüsilise koormuse aja aminohapped lihasrakkudes "põlevad" energiaks, mistõttu vere ammoniaagisisaldus tõuseb.Teiseks ammoniaagisisalduse tõusu põhjuseks füüsilise koormuse ajal on verevoolu vähenemine maksa ja neerudesse, kus eespool nimetatud uurearektsioon toimub. Seega on ammoniaagisisalduse suurenemine üheks lihasväsimuse tekkimise põhjuseks.

GAKIC on teaduslikult välja töötatud ühend, mis vähendab füüsilise koormuse poolt põhjustatud hüperammoneemiat. KIC (alfa-ketoisokaproaat) on aminohappe leutsiini ketohappeline vorm. On leitud väga olulisi teoreetilised tõendid selle kohta, et KIC vähendab lihasvalkude lagunemist. Arginiinil on keskne roll uurearektsioonis. Seega nii KIC kui arginiin osalevad ammoniaagi eemaldamisel. Samuti on glütsiin, kui tõestatud lihasvalgu lagunemise takistaja.

Pakendis 128 kapslit

Toiteväärtuse keskmiselt ühe kapsli kohta:
Glütsiin-arginiin- alfa-ketoisokaproaat 1333 mg
Musta pipra ekstrakt 0,5 mg

Annustamine: 4-8 kapslit umbes 30 min enne treeningut. Annust ei tohi ületada.

Koostis: Glütsiin-arginiin-alfa-ketoisokaproaat, ˛elatiin, magneesiumstearaat, ränidioksiid, musta pipra ekstrakt.

Toidulisandit ei tohi kasutada mitmekesise toitumise asendajana. Säilitada toatemperatuuril. Hoida lastele kättesaamatus kohas.


"Olles maailmanimega spordimeditsiini teadlane, on Manninen välja töötanud unikaalsed tootevalemid ning kontrollib kogu tootmisprotsessi otsast lõpuni. Erinevalt paljudest teistest suurtootjatest, kes enamjaolt ostavad tootekomponente sisse ja pigem keskenduvad tõhusale turundusele, on Manninen „kättpidi“ laboris, tagades toodete kõrge kvaliteedi ning parima hinna-kvaliteedi suhte. Manninen Nutraceuticals Oy on pärjatud GMP märgiga - heade tootmistavadega ettevõte, mis on kõrge rahvusvaheline tunnustus."

Kilohind 155,72 eur

Tahad kohe?
Tule Vana-Narva mnt 22 ja osta.

€29.90
Müügil alates: kolmapƤev 26 jaanuar, 2011.
Arvamused